• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • Gaz Klorlama Sistemleri
    • Proje & Ekipman & Montaj
    • Kimyasal Dozaj Sistemleri
    • İmalat & Montaj & Devreye Alma

HakkımızdaHidrodos Dezenfeksiyon Çözümleri;

Konusunda uzman ekibi ve uzman partner firmaların desteğini de yanına alarak kazanmış olduğu sektör / proses tecrübesini dezenfeksiyon sistemleri, kimyasal dozaj / şartlandırma sistemleri, koku giderimi ve nötralizasyon sistemleri gibi konulara ek olarak müşterilerine özel, prosese yönelik çözümleri ile de bir çok sektörde faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Hizmet verdiği sektörlerde mühendislik altyapısı ile teknolojiyi birleştirerek ihtiyaca yönelik veya prosese özel olarak geliştirilmiş optimum sistem çözümlerini ilkeli, güvenilir ve standartlara uygun olarak sunmayı amaçlamaktadır. 

Neden Hidrodos Dezenfeksiyon Çözümleri;

 Samimi ve güleryüzlü; Planlı;
Daima güleryüzlü ve samimi yaklaşım ile hizmet vermeyi ilke edinmiştir.Planlı çalışma ilkesi ile zamanı efektif kullanmanızı sağlar.
 Dürüst ve ilkeli; Sistemli ve düzenli;
Her zaman dürüst ve ahlaklı iş anlayışı ilkesi ile ilerlemektedir.Çalışmalarının sistemli ve düzenli olmasını sağlayarak verimli işler yapar.
 Dinamik; Sürekli gelişen;
İlk gün olduğu gibi heyecanlı ve enerjiktir.Çalıştığı firmaların sürekli gelişmesine katkıda bulunarak ilerlemeyi hedefler.
 Farklı; Uzlaşmacı;
Benzerliklerden kaçınır, farklı açılardan ve farklı değerde çözümler bulur.Çalışmalarında da her zaman uzlaşmacı çözümler üretir.
 Konusunda uzman; Yenilikçi ve öncü;
Konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile kaliteli, sağlam, ekonomik sistemler ve ürünler sunar.Gelişen teknolojiyi ve sektörel değişimleri takip ederek her zaman güncel / yenilikçi hizmetler sunarak öncü olmaya devam eder.